SİPARİŞ TAKİP | Spor Rehberim | Fitness in Kalbi Burada Atıyor...
Buradasınız:  Anasayfa  /   SİPARİŞ TAKİP
 
 

SİPARİŞ TAKİP

Teslimat Süresi
Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 4 – 6 iş günü içerisinde adresinize teslimedilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargogörevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda,adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslimalabilir.


Teslimat Tarihi
İnternetmağazamız üzerinden vereceğiniz siparişe ait teslimat tarihi, siparişini verdiğiniz ürüne göre değişmektedir. Ortalama 2-4 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Telefonla siparişlerde ise satıştemsilcilerimiz tarafından şahsenbildirilir.


Teslimatın Gecikmesi Durumu
Bazı ürünlerin belirtilensüre içerisinde teslim edilememesi veya açıklanan teslim tarihinde gecikmeolması halinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.


Teslimat Adresinde Alıcının Bulunamaması
Teslimat adresinde kimsenin bulunmamasıdurumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimatiçin 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişimegeçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Sporehim’e geriiletir.

Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştirenanlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatıyapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntıyaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce kargo firmasıile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Butür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir vesizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.


İade
İnternetmağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınızürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iadeedebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak bir Spor Rehberim müşterisi olarak internet mağazamızdan aldığınız ürününüzü tekrarsatılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 90 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

SPOR REHBERİM

Profesyonel eğitmenler tarafından sizler için hazırlanmış olan bu site de, fitness ile ilgili ve vücut geliştirme ile ilgili çalışma programları, beslenme şekilleri ve kullanacağınız supplementler hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz eğitmenlerimize mesaj gönderebilir, kişisel sorularınızı iletebilirsiniz. İsterseniz de kendinize özel çalışma programı alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Spor Rehberim
Tekstilkent A16 No.37
Esenler, İstanbul, Türkiye 34235

Telefon: +90 212 438 5975
Email: info@sporrehberim.com

HIZLI İLETİŞİM

Thank You!
Your message has been sent successfully.