SATIŞ SÖZLEŞMESİ | Spor Rehberim | Fitness in Kalbi Burada Atıyor...
Buradasınız:  Anasayfa  /   SATIŞ SÖZLEŞMESİ
 
 

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Sporrehberim.com internet sitesinden alışveriş yapan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

  1. Sporrehberim.com’dan 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamazlar.
  2. Sporrehberim.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi/EFT veya Kapıda Nakit Ödeme yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi/EFT seçilmiş fakat bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
  3. Sporrehberim.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.
  4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Sporrehberim.com sorumlu değildir.
  5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
  6. Sporrehberim.com’un satışa sunduğu eserlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı eserlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Esere ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.
  7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile yapılır.
  8. Genel olarak satın aldığınız eserleri tahrip etmeden, kullanmadan ve eserin tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Garanti ve eser iadesi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  9. Sporrehberim.com’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

SPOR REHBERİM

Profesyonel eğitmenler tarafından sizler için hazırlanmış olan bu site de, fitness ile ilgili ve vücut geliştirme ile ilgili çalışma programları, beslenme şekilleri ve kullanacağınız supplementler hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz eğitmenlerimize mesaj gönderebilir, kişisel sorularınızı iletebilirsiniz. İsterseniz de kendinize özel çalışma programı alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Spor Rehberim
Tekstilkent A16 No.37
Esenler, İstanbul, Türkiye 34235

Telefon: +90 212 438 5975
Email: info@sporrehberim.com

HIZLI İLETİŞİM

Thank You!
Your message has been sent successfully.