BİZ KİMİZ? | Spor Rehberim | Fitness in Kalbi Burada Atıyor...
Buradasınız:  Anasayfa  /   BİZ KİMİZ?
 
 

Geçmişten bugüne Bodybuilding-Fitness istek, arzu, tecrübe, bilgi vs. çok hızla ilerledi. Ama en azından futbola verilen değer kadar veya ödenek kadar bu spora teşvik edilinilmedi, destek verilmedi. Nice şampiyonlarımız var tüm dünya duydu ama biz duyamadık! Tıpkı diğer bazı spor dallarımız gibi; atletizm, bisiklet vs. Geçmişten günümüze geldiğimiz bugünde bu seferde onca bilgi, deneyim birbirine girmiş karman çorman hale gelmiş. Neyin tam doğru olduğu belli değil! X şöyle demiş Y böyle yapmış Z doğru bilmiyor gibi..

Böyle olunca da spora yeni başlamış birinin tüm isteği tükenme noktasına geliyor. İşte bu doğrultuda aldığımız eğitimler doğrultusunda kaynaklı ve deneyimli bir şekilde bu spora ait ne varsa bu spora gönülvermiş zamanını harcamış ve harcamaya devam edenlerle paylaşmak istiyoruz ve eğitmen arkadaşlarımla paylaşmak istiyoruz. Neden böyle bir uğraşı içerisine girdik diye sorulacak olunursa; hedefimiz, herşeyden önce bu spor en zor spor ve bu sporu seçenlerin elimizden geldiğince yeteri kadar bilgiye sahip olmalarını sağlamak.

İnternet ortamında, dergilerde, gazetelerde birçok bilgi, kaynak var. Ama hep bölük pörçük. Vitaminin faydaları için gazete küpürü sakla, hareketler için ismini hatırlarsanız X web sitesine gir, gerekli bilgiler için tozlu raflardan kitapları araştır incele vs.. Bu gibi durumlar karşısında “sonra bakarım, daha sonra daha sonra..” diyerek bu spor için gerekli bilgilere ulaşamamaktayız.

Amacımız

Herşeyi en iyisiyle en doğrusuyla yapabilmek. İnternet ortamında çoğu doğru bilgi olmasına karşı yanlış bilgilerle de dolu; “X böyle dedi, Y şunu yaptı bende yapayım, Z hangi hareketleri yapıyorsa bende aynılarını yapıp onun gibi olayım!” gibi bir sürü yanlış düşünceler ve bilgiler içerisindeyken; herşeyin profesyonelce yapıldığı, hazırlandığı bir ortamda ben ve eğitmen hocalarımızla sizlere tecrübelerimizle yardımcı olmaya çalışacağız.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya ve belli başlı illerimizde eğitimli spor hocaları mevcut. Ama peki ya bu eğitimli insanlara ulaşamayan layıkıyla-doğrusuyla, emeğinin karşılığını almak isteyen, spor yapmak isteyen insanlar! Bizim amacımız; yakınındaki nimetlerden faydalanamayan insanlar olduğu gibi, spor aşkıyla yanıp tutuşan ancak bilgi merkezine uzak olan kişilere ulaşabilmek ve elimizden geldiğince o insanlara iletişim kurmak; tecrübemizi, bilgi ve becerilerimizi aktarabilmek..

SPOR REHBERİM

Profesyonel eğitmenler tarafından sizler için hazırlanmış olan bu site de, fitness ile ilgili ve vücut geliştirme ile ilgili çalışma programları, beslenme şekilleri ve kullanacağınız supplementler hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz eğitmenlerimize mesaj gönderebilir, kişisel sorularınızı iletebilirsiniz. İsterseniz de kendinize özel çalışma programı alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Spor Rehberim
Tekstilkent A16 No.37
Esenler, İstanbul, Türkiye 34235

Telefon: +90 212 438 5975
Email: info@sporrehberim.com

HIZLI İLETİŞİM

Thank You!
Your message has been sent successfully.